Self check-in

Self check-in


Co vlastně je self check-in/out? Jedná se o system, který plně zastoupí práci recepčního/ní.


Jak tento systém funguje z pohledu hosta? Host si standardně vytvoří rezervaci a přijede do JEZ&SPI v Sušici. Před vstupem do hlavních dveří zadá kód, který mu byl automaticky vygenerován a je vpuštěn dovnitř. Svou rezervaci potvrdí na samoobslužném kiosku a provede takzvaný check-in. Pokud host zaplatil při vytváření rezervace, tento krok se ho netýká. V případě, že host nezaplatil, uskuteční platbu kartou. Platba v hotovosti není možná. Kiosek vytiskne účtenku včetně EET a vydá kartu od pokoje, hlavních dveří, snídaňové místnosti a kolárny. Karta je ihned funkční. V případě, že host kartu ztratí, zadá v kiosku “ztráta karty”, přihlásí se stejně jako v případě check-in a odebere si nově vygenerovou kartu. Při odjezdu klient na obrazovce kiosku zvolí tlačítko check-out, přihlásí se a vrátí karty.

PARKOVÁNÍ


Parkování je možné před hotelem na veřejném placeném parkovišti náměstí Svobody za poplatek 150,-Kč/24hod. Nebo zdarma u kostela sv. Václava v ulici Kostelní.

Parking
Platební karty

Platba


V JEZ&SPI Sušice akceptujeme pouze platební karty.

Děkujeme za pochopení.

Domácí mazlíčci


Domácí mazlíčci jsou v JEZ&SPI Sušice vítáni za poplatek 250,- Kč/noc. Hlašte prosím své domácí mazlíčky při vytváření rezervace. Děkujeme!

Domácí mazlíčci
Kolárna

Kolárna/lyžárna


Kola/lyže je možné uschovat v kolárně/lyžárně. Kolárna/lyžárna je umístěna vedle snídaňové místnosti.